Infotelefon +372 642 22 24

Hooldekodu

Keila haigla kaasaegselt renoveeritud hoones, aadressil Pargi 30, asub esimesel kolmel ja kuuendal  korrusel üldhooldekodu, mis on mõeldud inimestele, kes ei saa oma igapäevaelu toimingutega enam iseseisvalt hakkama ja vajavad seetõttu ööpäevaringselt abi ja toetust.

Elamistingimused on loodud meie elanike vajadusi arvestades.

Magamistoad on 1-, 2- või 3-kohalised. Mitmekohalistes tubades aitavad privaatsust luua vahekardinad. Kasutusel on kaasaegsed funktsionaalvoodid. Turvalisuse tagamiseks on kõikides ruumides kasutusel appikutse süsteem. Vastavalt võimalustele arvestame elanike tubadesse paigutamisel nende soove, tervislikku seisundit, suhtluskeelt jm.

Igal korrusel on ühiskasutatavad ruumid söömiseks ja teisteks päevategevusteks. Kõikjal majas on võimalik mugavalt liikuda nii rulaatori kui ka ratastooliga, koridorides on käsipuud, korruste vahel hõlbustavad liikumist liftid.

Toitlustamine toimub neli korda päevas, suhkruhaigetele lisanduvad lõuna-ja õhtuoode. Söögid valmistatakse meie oma majas asuvas köögis. Diabeetikutele ja teisi erinevaid dieetmenüüsid vajavatele inimestele pakume nende vajadusi arvestavat toiduvalikut.

Elanike päevi aitame sisustada erinevate päevategevustega. Tegevusjuhendajate eestvedamisel pakume võimlemist, käelist- ja  muusikalist tegevust. Ilusate ilmadega käime õues jalutamas. Traditsiooniks on kujunenud elanike sünnipäevade ja teiste tähtpäevade tähistamine.

Hooldekodu juhataja

Merle Vaher

+ 372 536 16 229

merle.vaher@haigla.ee

Sotsiaaltöötaja 

Liis Kõva

+372 53 239 199

liis@haigla.ee